Ako zarábať cez internet a cestovať?

Téma ktorá snáď najčastejšie zaujíma ľudí, ktorí sa mi ozývajú je: Ako si nasporiť na cestovanie, alebo ako skĺbiť prácu a cestovanie. Preto zbystri pozornosť:

Ľubo Jurík vytvoril fantastický kurz Zarábaj ako pán, kde prehľadne spracoval to najdôležitejšie, čo potrebuješ k tomu, aby si mohol začať vďaka internetu zarábať v čo najkratšom čase. Sám sa od januára vzdelávam v tomto kurze a môžem povedať, že hoci cena nie je najnižšia, investícia sa mi už teraz oplatila a to som prešiel ešte len 25% lekcií. Do kurzu získaš doživotný prístup, čo sa mi zdá byť fér. Navyše Ľubo ti garantuje, že ak sa Ti do dvoch mesiacov nepodarí vďaka jeho kurzu začať zarábať, peniaze za nákup Ti v plnej výške vráti! Ako jeden z mnohých bonusov ku kurzu, dostaneš aj záznamy prezentácií z minulého ročníka Festivalu digitálnych nomádov. Tam sa dozvieš napríkald ako zmáknuť účtovníctvo a ušetriť na daniach… Klikni sem a pozri, čo všetko kurz Zarábaj ako pán ponúka.

Festival digitálnych nomádov 2017 naživo:

V sobotu 24.6.2017 sa v Prievidzi uskutoční 2. ročník Festivalu digitálnych nomádov. Táto skvelá akcia je ideálnou príležitosťou k tomu, aby si sa jednak spoznal s ľuďmi, ktorí sa zaujímajú o zarábanie cez internet, alebo sa týmto spôsobom už živia. Okrem toho len za 6 eur máš vstup na celodenný program, kde ti 6 prednášajúcich príde porozprávať o zaujímavých témach priamo súvisiacich s cestovaním a zarábaním popri tom:
Lubo Jurík – Základy digitálneho nomádstva
Matouš Vinš – Ako plánovať nomádske cesty z hľadiska presunov, ubytovania a rozvrhnutia času
Bohumila Ďurišová – Ako zarábať z domu ako virtuálna asistentka… aj keď si na materskej dovolenke
Janka Schweighoferová – Ako cestovať šikovne a lacno
Oliver Kriška – Remote práca – Ako robiť z domu do celého sveta
Matúš Kováčik – Vedie cesta k slobode cez digitálne nomádstvo?
Viec o podujatí sa dočítaš priamo na webe pobujatia: http://festivalnomadov.sk
alebo na FB: https://www.facebook.com/festivaldigitalnychnomadov/

Tiež sa na podujatie tiež chystám a budem mať so sebou aj pár kusov mojej knihy Okolo sveta s palcom hore, tak ak ju ešte nemáš tak si ju môžeš prezrieť a výhodne kúpiť. Alebo môžeme pokecať o cestovaní, živote, alebo aj o vydavateľstve Elist. 🙂 O problematike zarábania počas cestovania som napísal aj populárny článok: Ako cestovať a zarábať popri tom.

(Visited 955 times, 1 visits today)

You may also like...